pondělí 25. června 2012

Let's Go (Nice To Meet You)

Původně měl být tenhle blog jako každý jiný "fashion&lifestyle" blog. Život se ale mění někdy až moc rychle, a já se dozvěděl, že letím na rok studovat do Ameriky. A tak tu byl nápad, že to zase bude klasicky "exchange student" blog. Ale co kdyby to bylo obojí?

Jsem Lukáš, ale tady Luc. Je mi 16 let a chodím na gymnázium. Poslouchám hudbu, která je sakra dobrá a všichni kdo ji poslouchají taky mají u mě plus, jo. Kromě rodného jazyka českého, který mimochodem považuji za to nejlepší dědictví českého národu, mluvím anglicky a něco zažvatlám i francouzsky. Mám rád módu, a rád se považuji za českého hipstera, i když stěží vím, co to vlastně přesně je. To by bylo asi tak na úvod k lifestyle části.

Co můj život strašně nakoplo je to, že jsem v únoru dostal e-mail od paní Almerové s tím, že jsem dostal stipendium na Americké škole a v srpnu odlétám. Mimochodem, studovat v Americe je můj životní sen, a dávám to o sobě vědět.

No snad by to tak na seznámení stačilo, co nejdříve začnu psát plnohodnotné články (aspoň si to o nich budu myslet) a možná také nějaké videoblogy? Uvidíme...

A ještě já heh.(Coldplay, Two Door Cinema Club, Phoenix, Bombay Bicycle Club, Angus and Julia Stone, The Temper Trap, The Naked and Famous, Noah And the Whale)